Dekorace srdce z modrého kalcitu (260g)
Dekorace srdce z modrého kalcitu (260g)
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE1116
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
590,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Kalcit modrý |
| Původ | Madagaskar |
| Šířka srdce | 81mm |
| Výška srdce | 68mm |
| Síla srdce | 35mm |
| Váha cca | 260 gramů |
| Opracování kamene | hladké srdce |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |
Dekorační srdce z kalcitu ve světle modrém odstínu je elegantním a klidným doplňkem do každého interiéru. Kalcit, s jehož jemnými odstíny je spojena energie klidu a vyrovnání, přináší do místnosti harmonii a mír. Světlemodrý odstín tohoto minerálu evokuje pocit lehkosti a čistoty, což je ideální pro prostředí, které vyzařuje pokoj a pohodu. Dekorační srdce z kalcitu je nejen esteticky atraktivní, ale také symbolizuje lásku a péči o harmonii ve svém okolí. Je to skvělý způsob, jak přinést do domova kousek přírodní krásy a zároveň podpořit pozitivní energii a vyrovnanost.