Dekorační freeform z labradoritu z Madagaskaru 713g
Dekorační freeform z labradoritu z Madagaskaru 713g
- Dostupnost skladem
- Kód NWK885
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Evropská unie
Slovenská republika
Vaše cena
1 950,00 Kč
Popis
Freeform z labradoritu je dekorativní, leštěný, hladký kámen nepravidelného tvaru. Má plochou základnu, která umožňuje jeho stabilní postavení na rovnou plochu.
| Druh kamene | Labradorit |
| Původ | Madagaskar |
| Opracování | velký dekorační |
| Tvar | freeform |
| Výška | 102mm |
| Šířka | 74mm |
| Síla | 41mm |
| Váha | 713 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus dekoračního kamene Labradorit |