Dekorační freeform z labradoritu z Madagaskaru 817 gramů
Dekorační freeform z labradoritu z Madagaskaru 817 gramů
- Dostupnost skladem
- Kód NWK899
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Evropská unie
Slovenská republika
Vaše cena
2 250,00 Kč
Popis
Freeform z labradoritu je dekorativní, leštěný, hladký kámen nepravidelného tvaru. Má plochou základnu, která umožňuje jeho stabilní postavení na rovnou plochu.
| Druh kamene | Labradorit |
| Původ | Madagaskar |
| Opracování | velký dekorační |
| Tvar | freeform |
| Výška | 110mm |
| Šířka | 80mm |
| Síla | 50mm |
| Váha | 817gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus dekoračního kamene Labradorit |