Dekorační kámen z jaspisu oceán 508 gramů
Dekorační kámen z jaspisu oceán 508 gramů
- Dostupnost skladem
- Kód NWK696
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
1 150,00 Kč
Popis
Freeform z jaspisu oceán je dekorativní, leštěný, hladký kámen s drobnými dutinkami nepravidelného tvaru. Má plochou základnu, která umožňuje jeho stabilní postavení na rovnou plochu.
| Druh kamene | Jaspis oceán |
| Původ | Madagskar |
| Opracování | velký dekorační |
| Tvar | freeform |
| Výška | 116mm |
| Šířka | 77mm |
| Síla | 40mm |
| Váha | 508 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus freeform z jaspisu oceán |