Dekorační kámen z jaspisu oceán 639 gramů
Dekorační kámen z jaspisu oceán 639 gramů
- Dostupnost skladem
- Kód NWK686
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
1 490,00 Kč
Popis
Freeform z jaspisu oceán je dekorativní, leštěný, hladký kámen s drobnými dutinkami nepravidelného tvaru. Má plochou základnu, která umožňuje jeho stabilní postavení na rovnou plochu.
| Druh kamene | Jaspis oceán |
| Původ | Madagskar |
| Opracování | velký dekorační |
| Tvar | freeform |
| Výška | 138mm |
| Šířka | 84mm |
| Síla | 39mm |
| Váha | 639 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus freeform z jaspisu oceán |