Dekorační kámen z jaspisu oceán 779g
Dekorační kámen z jaspisu oceán 779g
- Dostupnost skladem
- Kód NWK525
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Evropská unie
Slovenská republika
Vaše cena
1 860,00 Kč
Popis
Freeform z jaspisu oceán je dekorativní, leštěný, hladký kámen nepravidelného tvaru. Má plochou základnu, která umožňuje jeho stabilní postavení na rovnou plochu.
| Druh kamene | Jaspis oceán |
| Původ | Madagskar |
| Opracování | velký dekorační |
| Tvar | freeform |
| Výška | 111mm |
| Šířka | 91mm |
| Síla | 50mm |
| Váha | 779g |
| Uvedená cena za | 1 kus freeform z jaspisu oceán |