Dekorační kámen z jaspisu pestrého 1304 gramů
Dekorační kámen z jaspisu pestrého 1304 gramů
- Dostupnost skladem
- Kód NWK916
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Slovenská republika
Vaše cena
2 990,00 Kč
Popis
Freeform z jaspisu pestrého je dekorativní, leštěný, hladký kámen nepravidelného tvaru. Má plochou základnu, která umožňuje jeho stabilní postavení na rovnou plochu.
| Druh kamene | Jaspis pestrý |
| Původ | Madagaskar |
| Opracování | velký dekorační |
| Tvar | freeform |
| Výška | 170mm |
| Šířka | 114mm |
| Síla | 47mm |
| Váha | 1304 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus freeform z jaspisu pestrého |