Dekorační kámen z jaspisu pestrého 557 gramů
Dekorační kámen z jaspisu pestrého 557 gramů
- Dostupnost skladem
- Kód NWK919
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Slovenská republika
Vaše cena
1 260,00 Kč
Popis
Freeform z jaspisu pestrého je dekorativní, leštěný, hladký kámen nepravidelného tvaru. Má plochou základnu, která umožňuje jeho stabilní postavení na rovnou plochu.
| Druh kamene | Jaspis pestrý |
| Původ | Madagaskar |
| Opracování | velký dekorační |
| Tvar | freeform |
| Výška | 137mm |
| Šířka | 76mm |
| Síla | 40mm |
| Váha | 557 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus freeform z jaspisu pestrého |