Dekorační kámen z jaspisu pestrého 917 gramů
Dekorační kámen z jaspisu pestrého 917 gramů
- Dostupnost skladem
- Kód NWK1268
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Vaše cena
1 990,00 Kč
Popis
Freeform z jaspisu pestrého je dekorativní, leštěný, hladký kámen ve tvaru plamene. Má plochou základnu, která umožňuje jeho stabilní postavení na rovnou plochu.
| Druh kamene | Jaspis pestrý |
| Původ | Madagaskar |
| Opracování | velký dekorační |
| Tvar | freeform |
| Výška | 125mm |
| Šířka | 93mm |
| Síla | 79mm |
| Váha | 917 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus dekoračního plamene z jaspisu pestrého |