Dekorační kámen ze záhnědy freeform 187 gramů
Dekorační kámen ze záhnědy freeform 187 gramů
- Dostupnost skladem
- Kód NWK990
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
850,00 Kč
Popis
Freeform ze záhnědy je dekorativní, leštěný, hladký kámen nepravidelného tvaru s inkluzemi. Má plochou základnu, která umožňuje jeho stabilní postavení na rovnou plochu.
| Druh kamene | Záhněda |
| Původ | Madagskar |
| Opracování | dekorační |
| Tvar | freeform |
| Výška | 68mm |
| Šířka | 54mm |
| Síla | 37mm |
| Váha | 187 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus freeform ze záhnědy |