Dekorační kámen ze záhnědy freeform menší 117 gramů
Dekorační kámen ze záhnědy freeform menší 117 gramů
- Dostupnost skladem
- Kód NWK988
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
540,00 Kč
Popis
Freeform ze záhnědy je dekorativní, leštěný, hladký kámen nepravidelného tvaru s inkluzemi. Má plochou základnu, která umožňuje jeho stabilní postavení na rovnou plochu.
| Druh kamene | Záhněda |
| Původ | Madagskar |
| Opracování | velký dekorační |
| Tvar | freeform |
| Výška | 69mm |
| Šířka | 45mm |
| Síla | 27mm |
| Váha | 117 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus freeform ze záhnědy |