Kámen hladký jaspis pestrý 121 gramů z Madagaskaru
Kámen hladký jaspis pestrý 121 gramů z Madagaskaru
- Dostupnost skladem
- Kód NWK575
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Evropská unie
Slovenská republika
Vaše cena
230,00 Kč
Popis
Kámen z jaspisu pestrého je vyleštěný, vyhlazený do oblého tvaru, tudíž je kámen velice příjemný do dlaně.
| Druh kamene | Jaspis pestrý |
| Původ | Madagaskar |
| Opracování | leštěný, hlazený |
| Tvar | tromlovaný kámen |
| Výška | 64mm |
| Šířka | 54mm |
| Síla | 28mm |
| Váha | 121 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus kamene z jaspisu pestrého |