Kámen hladký jaspis pestrý 257 gramů z Madagaskaru
Kámen hladký jaspis pestrý 257 gramů z Madagaskaru
- Dostupnost skladem
- Kód NWK560
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Evropská unie
Slovenská republika
Vaše cena
390,00 Kč
Popis
Kámen z jaspisu pestrého je vyleštěný, vyhlazený do oblého tvaru, tudíž je kámen velice příjemný do dlaně.
| Druh kamene | Jaspis pestrý |
| Původ | Madagaskar |
| Opracování | leštěný, hlazený |
| Tvar | tromlovaný kámen |
| Výška | 72mm |
| Šířka | 63mm |
| Síla | 41mm |
| Váha | 257 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus kamene z jaspisu pestrého |