Kámen hladký oválného tvaru lapis lazuli 399 gramů
Kámen hladký oválného tvaru lapis lazuli 399 gramů
- Dostupnost skladem
- Kód NWK1116
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Evropská unie
Slovenská republika
Vaše cena
4 990,00 Kč
Popis
Královsky modrý hladký kámen připomínající noční oblohu je vyleštěný a vybroušený z jednoho kusu kamene do vysokého lesku. Má zaoblený tvar, příjemný do ruky. Jeho povrch je protkán zlatavými skvrnami pyritu.
| Druh kamene | Lapis lazuli |
| Původ | Pakistán |
| Opracování | leštěný, hlazený |
| Tvar | ovál |
| Výška | 99mm |
| Šířka | 54mm |
| Síla | 41mm |
| Váha | 399 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus hladkého kamene z lapisu lazuli |