Kámen opál hladký 85 gramů z Madagaskaru
Kámen opál hladký 85 gramů z Madagaskaru
- Dostupnost skladem
- Kód NWK439
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Evropská unie
Slovenská republika
Vaše cena
295,00 Kč
Popis
Kámen z opálu je vyleštěný, vyhlazený do oblého tvaru, tudíž je kámen velice příjemný do dlaně.
| Druh kamene | Opál |
| Původ | Madagaskar |
| Opracování | leštěný, hlazený |
| Tvar | oblý kámen |
| Výška | 58mm |
| Šířka | 48mm |
| Síla | 25mm |
| Váha | 85 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus kamene z opálu |