Karneol srdce hladké světlé Madagaskar 6,0cm
Karneol srdce hladké světlé Madagaskar 6,0cm
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE2759
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
400,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Karneol |
| Původ | Madagaskar |
| Šířka srdce | 6,1cm |
| Výška srdce | 6,0cm |
| Síla srdce | 2,6cm |
| Váha | 119gramů |
| Opracování kamene | Leštěný, hlazený |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |