Karneolové srdce do ruky 101 gramů
Karneolové srdce do ruky 101 gramů
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE1443
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
370,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Karneol |
| Původ | Madagaskar |
| Šířka srdce | 5,5cm |
| Výška srdce | 7,9cm |
| Síla srdce | 2,7cm |
| Váha cca | 101 gramů |
| Opracování kamene | hladké srdce |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |
Srdce z karneolu do dlaně přináší spojení síly a tepla. Jeho hladký povrch a intenzivní oranžová barva nabízejí nejen estetickou krásu, ale i pocit vitality a vitality. Držení tohoto minerálního srdce v dlaních může posilovat pocit odvahy a sebedůvěry, zatímco jeho energie působí jako uklidňující a stabilizující síla. Karneol, může přinášet také pocit fyzického a emocionálního vyvážení. To malé srdce se stává symbolem síly, vitality a naděje, který může být s vámi v každodenním životě, připomínající vám vaši vlastní sílu a schopnost překonávat překážky.