Krásný dekorační freeform z labradoritu z Madagaskaru 3284g
Krásný dekorační freeform z labradoritu z Madagaskaru 3284g
- Dostupnost skladem
- Kód NWK473
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Evropská unie
Slovenská republika
Vaše cena
8 860,00 Kč
Popis
Freeform z labradoritu je dekorativní, leštěný, hladký kámen nepravidelného tvaru. Má plochou základnu, která umožňuje jeho stabilní postavení na rovnou plochu.
| Druh kamene | Labradorit |
| Původ | Madagaskar |
| Opracování | velký dekorační |
| Tvar | freeform |
| Výška | 218mm |
| Šířka | 124mm |
| Síla | 67mm |
| Váha | 3284 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus dekoračního kamene Labradorit |