Krásný dekorační freeform z labradoritu z Madagaskaru 847g
Krásný dekorační freeform z labradoritu z Madagaskaru 847g
- Dostupnost skladem
- Kód NWK629
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Evropská unie
Slovenská republika
Vaše cena
2 050,00 Kč
Popis
Freeform z labradoritu je dekorativní, leštěný, hladký kámen nepravidelného tvaru. Má plochou základnu, která umožňuje jeho stabilní postavení na rovnou plochu.
| Druh kamene | Labradorit |
| Původ | Madagaskar |
| Opracování | velký dekorační |
| Tvar | freeform |
| Výška | 86mm |
| Šířka | 100mm |
| Síla | 46mm |
| Váha | 847 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus dekoračního kamene Labradorit |