Křišťálové srdce s hematitem velké 921gramů 12,1cm
Křišťálové srdce s hematitem velké 921gramů 12,1cm
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE2656
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
2 270,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Křišťál s hematitem |
| Původ | Madagaskar |
| Šířka srdce | 11,1cm |
| Výška srdce | 12,1cm |
| Síla srdce | 5,4cm |
| Váha | 921gramů |
| Opracování kamene | Leštěný, hlazený |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |