Labradorit srdce menší 82gramů
Labradorit srdce menší 82gramů
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE2606
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
460,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Labradorit |
| Původ | Madagaskar |
| Šířka srdce | 5,5cm |
| Výška srdce | 5,0cm |
| Síla srdce | 2,3cm |
| Váha | 82gramů |
| Opracování kamene | Leštěný, hlazený |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |