Labradoritové srdce hladké Madagaskar (108gramů)
Labradoritové srdce hladké Madagaskar (108gramů)
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE2593
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
590,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Labradorit |
| Původ | Madagaskar |
| Šířka srdce | 6,3cm |
| Výška srdce | 5,5cm |
| Síla srdce | 2,1cm |
| Váha | 108gramů |
| Opracování kamene | Leštěný, hlazený |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |