Labradoritové srdce Madagaskar (124gramů)
Labradoritové srdce Madagaskar (124gramů)
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE2586
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
670,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Labradorit |
| Původ | Madagaskar |
| Šířka srdce | 6,4cm |
| Výška srdce | 6,0cm |
| Síla srdce | 2,3cm |
| Váha | 124gramů |
| Opracování kamene | Leštěný, hlazený |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |