Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. ok, rozumím

Rajkamenu.cz drahé kameny, minerály a šperky z kamenů

Košík je prázdný

Larimar a sluneční kámen

Larimar

Nové kousky tromlovaných larimarů z Dominikánské republiky.
Larimar je vulkanický kámen, který je výsledkem sopečné činnosti, k níž došlo před miliony let. Další odrůdy pektolitu byly nalezeny i v jiných částech světa, včetně USA a Kanady, ale nejsou uváděny na trh jako larimar, protože jméno Larimar je registrovanou ochrannou známkou pro pektolit těžený v Karibiku.

Po léčebné stránce je uznáván jako velmi silný a užitečný kámen. O larimaru se udává, že vnáší světlo do duše a léčí jak ve fyzické, emocionální a mentální, tak i duchovní rovině. Larimar stimuluje čakry srdce a hrdla, čakru třetího oka a korunní čakru, usnadňuje nalézt v sobě vnitřní moudrost. Energie larimaru představuje mír a jasnost, larimar vyzařuje silnou energii hojení a lásky energii. Larimar se doporučuje se pro lidi, kteří jsou ve stresu.

Sluneční kámen

Tyto naskladněné kousky jsou dovezeny z Tanzánie. Sluneční kámen vnáší do života radost a světlo. Šíří kolem sebe příznivou atmosféru a zvyšuje úroveň intuice. Pokud váš život ztratí příjemnější tvář, dokáže mu ji sluneční kámen navrátit a vám pomůže nabrat nové síly. Čistí všechny čakry.

Sluneční kámen může být dobrým společníkem při překonávání nemocí psychického rázu, jako jsou deprese či nemoci pramenící z pocitu vyhoření. V tělesné rovině pomáhá sluneční kámen zlepšovat imunitu, která brání negativním vlivům narušit naše zdraví. Položením slunečního kamene pod polštář pomáhá zlepšit spánek, který pro tělo přináší potřebnou regeneraci.