Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. ok, rozumím

Rajkamenu.cz drahé kameny, minerály a šperky z kamenů

Košík je prázdný

Měsíční kámen, měsíční kameny

Měsíční kámen je minerál světlé, téměř bílé barvy. Zajímavé jsou jeho odstíny. Může být zlehka zbarven do modra, oranžova, hněda, žluta nebo zelena. Bývá průsvitný. Jeho obliba je obrovská zejména v Indii, kde je měsíční kámen kamenem lásky a cti a chrání poutníky na jejich cestě. Měsíční kámen je spojován se ženami, plodností, intuicí, soucitem a jemností. Vede mladého člověka při poznávání lásky a pomáhá překonat počáteční ostych. Ženy ochraňuje po dobu těhotenství a pomáhá jim při překonávání bolestí a nevolností.

Měsíční kámen a esoterika

Léčitelé měsíční kámen doporučují ženám nosit zavěšený na delším řetízku při nedostatečné tvorbě mateřského mléka. Dále jeho sílu radí vyzkoušet při problémech s hormony, bolestivé a nepravidelné menstruaci a při zhoršení psychického stavu způsobeného přechodem. Esoterici též věří, že může svou silou předcházet vzniku nádorů, které postihují ženy. Též věří, že má měsíční kámen schopnost působit pozitivně na štítnou žlázu, hlasivky, slezinu, slinivku břišní, střeva, pohlavní orgány a otoky.

Náušnice z měsíčního kamene

Náušnice z měsíčního kamene udělají ženu ještě ženštější. Bílý a místy téměř průsvitný drahý kámen s krásným leskem zjemní každou ženu a probudí v ní chuť nechat se hýčkat a milovat. Náušnice z měsíčního kamene jsou vhodné k nošení jak do práce, tak na volný čas. Měsíční kámen ukazuje svou jedinečnost v kulatém i hranatém tvaru. Vkusně je doplněn stříbrem Ag 925/1000, které jemně dotváří každý typ náušnic.   

Náhrdelníky z měsíčního kamene

Náušnice z měsíčního kamene krásně doplní náhrdelník, přívěsek nebo náramek z měsíčního kamene. Náhrdelník si zvolte dle svého vkusu. Někdo preferuje drahé kameny v pravidelných tvarech, jiný v nepravidelných z ohlazených kamenů. Měsíční kámen lze vybrat ve formě kuliček, buttonků nebo oválků. Některý náhrdelník z měsíčního kamene je dokonce barevně vystínovaný.

Měsíční kámen ve znamení horoskopu

Měsíční kámen je drahý kámen patřící pro lidi narozené ve znamení:

  • Raka od 22.6. do 22.7.
  • Kozoroha od 22.12. do 20.1.
  • Ryb od 20.2. do 20.3.

Nabídka měsíčního kamene na Rájkamenů.cz

Prohlédněte si celou nabídku měsíčního kamene našeho obchodu s drahými kameny rajkamenu.cz v sekci měsíční kámen.