Náušnice jaspis picasso 12mm kuličky matný vzhled
Náušnice jaspis picasso 12mm kuličky matný vzhled
- Dostupnost skladem
- Kód VNAU383
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
260,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Jaspis picasso |
| Kov | Stříbro Ag 925/1000 |
| Tvar kamene | kuličky |
| Velikost kuliček | 12mm |
| Celková délka náušnic cca | 32mm |
| Opracování kamene | matné |
| Váha páru náušnic cca | 6,0g |
| Typ zapínání | zavírací háčky |
| Uvedená cena za | 1 pár náušnic |