Náušnice s oválnými turmalíny a zirkony Ag 925/1000 3,9g
Náušnice s oválnými turmalíny a zirkony Ag 925/1000 3,9g
- Dostupnost skladem
- Kód KNAU1173
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
2 960,00 Kč
Popis
Stříbrné náušnice pro ženy s oválným broušeným turmalínem v olivově zelené barvě. Okolo turmalínů jsou náušnice zdobené bílými zirkony. Náušnice jsou na zavírací zapínání.
| Druh kamene | Turmalín a zirkony |
| Kov | Stříbro Ag 925/1000 |
| Celková délka náušnic | 16mm |
| Váha páru náušnic cca | 3,9 gramy |
| Tvar kamene | oválný |
| Velikost kamene | 8 x 6mm |
| Velikost zdobné části | 12 x 9mm |
| Typ brusu | standart brus |
| Uvedená cena za | 1 pár náušnic |