Náušnice z kuliček labradoritu 6mm Ag háčky
Náušnice z kuliček labradoritu 6mm Ag háčky
- Dostupnost skladem
- Kód VNAU307
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
250,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Labradorit |
| Kov | Stříbro Ag 925/1000 |
| Tvar kamene | kuličky |
| Velikost kuliček | 6mm |
| Celková délka náušnic | 46mm |
| Opracování kamene | broušené |
| Váha páru náušnic cca | 5,8g |
| Typ zapínání | zavírací háčky |
| Uvedená cena za | 1 pár náušnic |