Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. ok, rozumím

Rajkamenu.cz drahé kameny, minerály a šperky z kamenů

Košík je prázdný

Nová kolekce šperků s jantary

Vážení zákazníci, dnes jsme pro vás zařadili nové šperky s jantary.. Náramky, přívěsky a krásné náhrdeníky.

Jantar jako takový vlastně není kámen, ale zvětralá pryskyřice prehistorických borovic, netvoří krystaly ale amorfní, tedy bezkrystalovou hmotu.

jantar

Jantar je jedním z nejstarších materiálů, zpracovávaný na šperky. Jantarové šperky a jejich historie spadá až do období prehistorického, kdy lidé s primitivními znalostmi a zkušenostmi začali opracovávat měkký jantar, který je na stupnici drahých kamenů na 2. stupni Mohsovy stupnice tvrdosti kamenů.

Náhrdelníky s jantary

Tyto luxusní kousky jsou všechny z pravého stříbřa Ag 925/1000 do nichž jsou vloženy jantarové kousky, různých barev i tvarů. Náhrdeníky jsou v moderním designu, kvalitně zpracované. Ohromí každou ženu, vyberete si mezi luxusníma náhrdelníkama pro významné příležitosti, ale i náhrdelníky pro každodenní nošení. Délku u těchto náhrdelníku lze nastavit kroužky na řetízku, délky najdete u každého náhrdeníku v popisu. Každý náhrdelník jsme Vám pro lepší představu jak padne na krk nafotili na stojanu.

jantar náhrdelník

Náramky ve stříbře s jantary

Náramky z této kolekce jsou vyrobeny z kvalitního stříbra ryzosti Ag 925/1000. Náramky jsou o různých délkách, nejčastěji můžete vybírat mezi délkami 18 a 19cm. Náramek je vhodným doplňkem k večerním či plesovým šatům. Věřte ale, že v naší nabídce objevíte i kousky, které lze pohodlně nosit každý den. Pro spolehlivé nošení je na těchto náramcích použito bezpečné zapínání na karabinku.