Prsten kytička s modrým topazem Ag 925/1000+Rh
Prsten kytička s modrým topazem Ag 925/1000+Rh
- Dostupnost skladem
- Kód KAPRS996
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
2 470,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Modrý topaz |
| Typ brusu kamene | standard |
| Kov | stříbro Ag 925/1000 + Rhodium |
| Velikost prstenu | vyberte prosím z nabídky |
| Šířka zdobné části | 11mm |
| Průměr kamene | 6mm |
| Váha | cca 2,2g |
| Uvedená cena za | stříbrný prsten 1kus |