Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. ok, rozumím

Rajkamenu.cz drahé kameny, minerály a šperky z kamenů

Košík je prázdný

Růženín, růženíny

Růženín je známý drahý kámen růžové barvy. Jde o křemen, který vypadá krásně v surové formě i ohlazený či broušený. Obvykle je průsvitný a vyskytuje se i ve větší velikosti. Růženín je opatrovníkem lásky. Udržuje harmonii ve stávajících vztazích, nebo k opuštěné duši najde novou. Růženín zvyšuje naši citlivost a vnímavost, což přispěje k celkovému zlepšování milostného vztahu. Navozuje harmonii a pohodu. Drahý kámen růženín by tedy měl mít své místo vedle postele, nebo na jiném čestném místě v bytě. Také se může hodit, když na člověka přijde krize ve středním věku.

Růženín a esoterika

Růženín se na srdce soustředí nejen po citové stránce. Podle léčitelů přispívá ke zlepšení činnosti srdce, oběhového systému, plic a ledvin. Dále jej svým pacientům při nízké plodnosti, při popáleninách a nemocích kůže. Může přispět i lidem, kteří se léčí s Parkinsonovou nebo Alzheimerovou nemocí, leukémii či anémií. Růženín tiší rozbouřené srdce a přispívá ke zlepšování kvality spánku.

Růženínové náušnice

Růženín je krásný drahý kámen jak broušený tak i jen ohlazený. Bývá zpracován na elegantní lesklé kapky, které opticky protáhnou obličej, kuličky různých velikostí nebo oválky. Ohlazené kameny nepravidelných tvarů působí trochu rozverně, ale všechny šperky z růženínu působí vždy něžně a nikdy rušivě. Vyzkoušejte, jakou moc mají náušnice z růženínu. Zlepší kvalitu stávajícího vztahu nebo přilákají novou lásku.

Růženínové přívěsky

Přívěsek z růženínu lze vybrat z několika tvarů. Velmi elegantní je kapka z růženínu. Kapička se krásně leskne, díky vybroušeným ploškám. Na kůži lze zavěsit donut a lísteček z růženínu. Růženínový přívěsek ve tvaru lístečku je krásně propracovaný. Někdo upřednostní přívěsek v nepravidelném tvaru, který působí více přírodně. 

Růženín ve znamení horoskopu

Růženín je drahý kámen patřící pro lidi narozené ve znamení:

  • Býka od 21.4. do 20.5.
  • Vah od 24.9. do 23.10.

Nabídka růženínu na Rájkamenů.cz

Prohlédněte si celou nabídku růženínu našeho obchodu s drahými kameny rajkamenu.cz v sekci růženín.