Špice kouřová záhněda 350 gramů
Špice kouřová záhněda 350 gramů
- Dostupnost skladem
- Kód NWK961
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Evropská unie
Slovenská republika
Vaše cena
1 690,00 Kč
Popis
Jedná se o minerál ze záhnědy opracovaný do tvaru špice. Základna je plochá, což umožňuje špici stabilně postavit na rovný povrch. Záhněda je kouřově hnědý kámen.
| Druh kamene | Záhněda |
| Původ | Madagskar |
| Opracování | broušená |
| Tvar | špice |
| Výška | 96mm |
| Šířka | 63mm |
| Síla | 53mm |
| Váha | 350 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus špice ze záhnědy |