Špice kouřová záhněda 360 gramů
Špice kouřová záhněda 360 gramů
- Dostupnost skladem
- Kód NWK965
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Slovenská republika
Vaše cena
1 690,00 Kč
Popis
Jedná se o minerál ze záhnědy opracovaný do tvaru špice. Základna je plochá, což umožňuje špici stabilně postavit na rovný povrch. Záhněda je kouřově hnědý kámen.
| Druh kamene | Záhněda |
| Původ | Madagskar |
| Opracování | broušená |
| Tvar | špice |
| Výška | 90mm |
| Šířka | 60mm |
| Síla | 50mm |
| Váha | 360 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus špice ze záhnědy |