Špice kouřová ze záhnědy větší 1344 gramů
Špice kouřová ze záhnědy větší 1344 gramů
- Dostupnost skladem
- Kód NWK983
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Slovenská republika
Vaše cena
5 990,00 Kč
Popis
Jedná se o minerál ze záhnědy opracovaný do tvaru špice. Základna je plochá, což umožňuje špici stabilně postavit na rovný povrch. Záhněda je kouřově hnědý kámen a je vybroušená z jednoho kusu kamene ve výběrové kvalitě.
| Druh kamene | Záhněda |
| Původ | Madagskar |
| Opracování | broušená |
| Tvar | špice |
| Výška | 144mm |
| Šířka | 90mm |
| Síla | 85mm |
| Váha | 1344 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus špice ze záhnědy |