Špice z křišťálu brus 1112 gramů z Madagaskaru
Špice z křišťálu brus 1112 gramů z Madagaskaru
- Dostupnost skladem
- Kód NWK1046
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Evropská unie
Slovenská republika
Vaše cena
3 990,00 Kč
Popis
Špice z křišťálu je polobroušená a jedná se o srostlici přírodních krystalů křišťálu, jejíž hlavní část je vybroušená do tvaru špice. Má plochou základnu, která umožňuje její stabilní postavení na rovnou plochu.
| Druh kamene | Křišťál |
| Původ | Madagskar |
| Opracování | polobrus |
| Tvar | špice |
| Výška | 158mm |
| Šířka | 78mm |
| Síla | 61mm |
| Váha | 1112 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus špice ze septarie |