Srdce do dlaně kalcit oranžový 98gramů Pákistán
Srdce do dlaně kalcit oranžový 98gramů Pákistán
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE3149
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
490,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Kalcit oranžový |
| Původ | Pákistán |
| Šířka srdce | 5,9cm |
| Výška srdce | 5,7cm |
| Síla srdce | 2,1cm |
| Váha | 98gramů |
| Opracování kamene | Leštěný, hlazený |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |