Srdce do dlaně kalcit pistáciový 109gramů Pákistán
Srdce do dlaně kalcit pistáciový 109gramů Pákistán
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE3156
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
480,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Kalcit pistáciový |
| Původ | Pákistán |
| Šířka srdce | 6,7cm |
| Výška srdce | 6,1cm |
| Síla srdce | 1,8cm |
| Váha | 109gramů |
| Opracování kamene | Leštěný, hlazený |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |