Srdce karneolové 305gramů 7,4cm
Srdce karneolové 305gramů 7,4cm
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE2650
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
920,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Karneol |
| Původ | Madagaskar |
| Šířka srdce | 7,6cm |
| Výška srdce | 7,4cm |
| Síla srdce | 4,2cm |
| Váha | 305gramů |
| Opracování kamene | Leštěný, hlazený |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |