Srdce karneolové větší 420gramů 8,1cm
Srdce karneolové větší 420gramů 8,1cm
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE2644
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
1 260,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Karneol |
| Původ | Madagaskar |
| Šířka srdce | 9,0cm |
| Výška srdce | 8,1cm |
| Síla srdce | 4,6cm |
| Váha | 420gramů |
| Opracování kamene | Leštěný, hlazený |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |