Srdce pistáciový kalcit 112gramů 5,5cm Pákistán
Srdce pistáciový kalcit 112gramů 5,5cm Pákistán
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE3202
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
500,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Kalcit pistáciový |
| Původ | Pákistán |
| Šířka srdce | 6,2cm |
| Výška srdce | 5,5cm |
| Síla srdce | 2,1cm |
| Váha | 112gramů |
| Opracování kamene | Leštěný, hlazený |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |