Srdce z růženínu přívěsek Ag 925/1000
Srdce z růženínu přívěsek Ag 925/1000
- Dostupnost skladem
- Kód PRKA718
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
180,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Růženín |
| Kov úchytu | stříbro Ag 925/1000 |
| Délka přívěsku včetně úchytu | cca 28mm |
| Šířka přívěsku | cca 20mm |
| Síla přívěsku | cca 7mm |
| Váha | cca 3,5 - 4,3g |
| Tvar kamene | hladké srdce |
| Uvedená cena za | 1ks přívěsku |