Srdce ze zeleného opálu 211gramů
Srdce ze zeleného opálu 211gramů
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE3260
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
640,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Opál zelený |
| Původ | Madagaskar |
| Šířka srdce | 7,8cm |
| Výška srdce | 6,8cm |
| Síla srdce | 3,2cm |
| Váha | 211gramů |
| Opracování kamene | Leštěný, hlazený |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |