Srdce ze zeleného opálu 279gramů Madagaskar
Srdce ze zeleného opálu 279gramů Madagaskar
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE3255
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
840,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Opál zelený |
| Původ | Madagaskar |
| Šířka srdce | 8,5cm |
| Výška srdce | 7,8cm |
| Síla srdce | 4,2cm |
| Váha | 279gramů |
| Opracování kamene | Leštěný, hlazený |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |