Srdíčko surové ametystové 95 gramů Uruguay
Srdíčko surové ametystové 95 gramů Uruguay
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE2135
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
660,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Ametyst |
| Původ | Uruguay |
| Šířka srdce | 5,7cm |
| Výška srdce | 4,2cm |
| Síla srdce | 3,8cm |
| Váha | 95 gramů |
| Opracování kamene | surový |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |