Záhněda broušená 93 gramů
Záhněda broušená 93 gramů
- Dostupnost skladem
- Kód NWK622
- Záruka 24 měsíců
Toto zboží zasíláme pouze do následujících oblastí
Česká republika
Evropská unie
Slovenská republika
Vaše cena
390,00 Kč
Popis
Krystal záhnědy je velmi atraktivní kámen. Je to krásný přírodní výtvor. Sběratelsky ceněný minerál.
| Druh kamene | Záhněda |
| Původ | Madagaskar |
| Opracování | broušený |
| Tvar | nepravidelný |
| Výška | 59mm |
| Šířka | 39mm |
| Síla | 29mm |
| Váha | 93 gramů |
| Uvedená cena za | 1 kus krystalu ze záhnědy |