Zlatý přívěsek vltavín čtverec checker brus 2,48g
Zlatý přívěsek vltavín čtverec checker brus 2,48g
- Dostupnost skladem
- Kód VLAU411
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
11 400,00 Kč
Popis
Krásný dámský přívěsek na řetízek s broušeným vltavínem čtvercového tvaru.
| Druh kamene | Vltavín |
| Původ | Česká republika |
| Kov | Zlato Au 585/1000 14K |
| Délka s úchytem | 22mm |
| Velikost vltavínu cca | 11 x 11mm |
| Váha šperku cca | 2,48 gramů |
| Opracování kamene | checker top brus |
| Uvedená cena za | 1ks přívěsku |