Srdíčko do dlaně kalcit modré 7,6cm
Srdíčko do dlaně kalcit modré 7,6cm
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE1122
- Záruka 24 měsíců
Vaše cena
740,00 Kč
Popis
| Druh kamene | Modrý kalcit |
| Původ | Madagaskar |
| Šířka srdce | 8,6m |
| Výška srdce | 7,6cm |
| Síla srdce | 3,5cm |
| Váha cca | 328 gramů |
| Opracování kamene | hladké srdce |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |