Srdíčko modré jako nebe kalcit 280 gramů
Srdíčko modré jako nebe kalcit 280 gramů
- Dostupnost skladem
- Kód SRDCE1317
- Záruka 24 měsíců
Popis
| Druh kamene | Modrý kalcit |
| Původ | Madagaskar |
| Šířka srdce | 7,3cm |
| Výška srdce | 8,2cm |
| Síla srdce | 3,4cm |
| Váha | 280 gramů |
| Opracování kamene | hladké srdce |
| Uvedená cena za | 1 kus srdce z kamene |
Darujte něžné srdce z modrého kalcitu je jako poselství klidu a míru pro jeho příjemce. Modrý kalcit, s jehož pastelově modrou barvou je spojena harmonie a vyrovnanost, představuje symbol lásky a duchovního růstu. Toto křehké srdce vyjadřuje nejen krásu, ale také sílu a podporu.
Darování srdce z modrého kalcitu je způsob, jak říci "mám tě rád" s grácií a jemností. Jeho jasná barva a hladký povrch přinášejí pocit klidu a vyrovnanosti, který je tak důležitý v uspěchaném světě. Je to symbol lásky, který vyjadřuje hluboké pouto a péči, a přináší do života jeho příjemce harmonii a radost.