Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. ok, rozumím

Rajkamenu.cz drahé kameny, minerály a šperky z kamenů

Košík je prázdný

Andělé z drahých kamenů

Naskladnili jsme pro Vás několik andělů z drahých kamenů jako je ametyst, křišťál a růženín.
Vybraní andělé z kamenů jsou originálním výrobkem s velkým podílem ruční práce. I když se jedná o velmi pečlivě vybraný kus mohou na něm být patrné drobné nerovnosti, prasklinky a další znaky, typické pro daný materiál. Každý andělíček má rovnou spodní stranu vybroušenou do hladka, takže ho můžete postavit kamkoliv na rovnou plochu stolu či komody do Vašeho interiéru ale i exteriéru.. Velikost a váhu každého anděla najdete v popise.

Ametyst
Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku.

Křišťál
Projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle.

Růženín
Růženín je symbolem lásky a krásy. Učí lásce k sobě samému a v partnerském vztahu podněcuje bezpodmínečnou a oddanou lásku. Dodává vnitřní klid a prohlubuje přátelství. Podporuje trpělivost a vnitřní vyrovnanost.

Velcí andělé z křišťálu

Vybrali jsme pro Vás i extra kousky větších andělů z Tibetu. Tohoto anděla od nás obdržíte v dárkové sametové krabičce. Neváhejte a vybírejte.

anděl křišťál